אכזיב

אכזיב- פרויקט המגורים החדשני המצליח

לחברת אלקטרה מגורים ישנם פרויקטים שונים, פרויקט אכזיב נחשב לפרויקט המסקרן ביותר שקיים בעולם הנדל"ן. פרויקט אכזיב הוא פרויקט אשר זכה להערצה ופופולאריות רבה וזאת בשל המיקום אשר בו יוקם הפרויקט. פרויקט אכזיב יוקם על חופי אכזיב, מקום זה נחשב מבין המקומות היפים ביותר שקיימים בארץ. אין ספק שלקחת דירה באכזיב הממוקמת על חופי אכזיב זה הופך את המגורים באותו מקום לחוויה אמיתית. לגור באכזיב משמעותו לזכות לראות נוף מרהיב ביותר מעבר לחלון הבית בכל רגע נתון. משום שפרויקט אכזיב יוקם על החוף אזי הבניינים אשר ייבנו שם יהיה מחומרים מיוחדים אשר אמורים לסייע בכך שלא יווצר מצב של בלאי הבנייה בעקבות כל הלחות הנמצאת באזור הים. קניית דירת מגורים באכזיב תאפשר לגור בדירה איכותית לאורך זמן.

כמו כן פרויקט אכזיב הוא פרויקט אשר מייחס חשיבות רבה לדירות עצמן, ההשקעה ניכרת בכל דירה ודירה אשר נבנות תחת פרויקט זה. החומרים אשר משתמשים איתם הם חומרים ברמה הגבוהה ביותר, כמו כן אותם דירות מתוכננות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום אשר דואגים לכך שהדירות יהיו מסוגננות באופן הטוב ביותר.

לחברת אלקטרה מגורים קיים ניסיון רב בפרויקטים שונים שהיא עשתה בעולם הנדל"ן,

אכזיב מעניק את האופציה לגור באזור בעל איכות חיים גבוהה, ולשלם על כך מחיר מוזל יותר.

מיקומו של אכזיב הוא במרחק של כמה דקות נסיעה מתחנת הרכבת וכן מהעיר נהריה אשר יש בה 2 קניונים ושם ניתן להסתובב ולבלות בשעות הפנאי, כמו כן ישנו אזור מסחרי גדול ומגוון של פארקים לילדים, מוסדות חינוך, ועוד דברים אשר מאפשרים לכם להפוך את תוכלת החיים למעניינת יותר ובעלת רמה גבוהה.

גם הללו אשר עובדים באזורי המרכז יכולים להמשיך לעבוד כנוהל בעבודתם שכן ישנם רכבות מאזור אכזיב שמאפשרות להגיע עד לאזורי המרכז וכך ניתן להגיע בקלות לעבודה.

ניתן לברר אודות אכזיב, ולראות שאכן פרויקט זה נחשב מבין הפרויקטים המצליחים ביותר של עולם הנדל"ן. פרויקט אכזיב הוא אם כן פרויקט הנבנה על ידי אלקטרה מגורים, יחד עם קבוצה מבוססת וותיקה, פרויקט אשר מהווה פריצת דרך בעתיד המגורים של ישראל.

פרויקט אכזיב הייחודי משלב את תחום הבנייה יחד עם שילוב של טבע ונוי בלב העיר התוססת ובקרבת אזורים מסחריים- דבר אשר מקל ונוח מאד. בפרויקט המגורים של אכזיב ישנם בנייני מגורים של 5-9 קומות, וכן מגוון דירות של 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מרהיבים. הדירות של אכזיב הם דירות מרווחות עם מפרט עשיר, באותם דירות ישנם מרפסות ענקיות אשר מרביתם פונות לים ונבנו תחת הקפד רב של כל התקנים, ולכן רכישת דירה באזור זה תעניק איכות חיים יוקרתית ומפוארת עד מאד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

No Related Post